Електромобільні пільги підвищують ВВП держав – дослідження

25 05 2016

Коментарі:

0
 Травень 25, 2016
 0

Стимули для покупців електромобілів додадуть $52 млн до ВВП штату Північна Кароліна протягом наступних 16 років. І головним фактором тут є зниження впливу коливань цін на бензин, ідеться в новому дослідженні агенції Securing America’s Future Energy.

Північна Кароліна наразі не пропонує жодних фінансових стимулів для покупки електромобілів. Більше того, власники таких авто мають сплачувати річний податок у розмірі $100.

У доповіді з’ясовується, що якщо штат встановить податковий кредит у розмірі $2500, це дозволить водіям Північної Кароліни заощадити на бензині $50 млн протягом наступних п’яти років, що частково компенсується збільшенням споживання електроенергії на $20 млн. До 2031 року економія зросте до $233 млн. За висновком дослідників, пільги дозволять домашнім господарствам витрачати менше, а отже, вони збережуть кошти для купівлі інших товарів та послуг, вироблених у штаті.

Окрім того, економіка штату буде менш залежною від коливання цін на бензин. А це дозволить закладати у бюджети підприємств менші кошти на ризики подорожчання палива.

Аналогічні дослідження агенція вже провела стосовно декількох інших штатів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *