Ізраїльська батарея для електромобіля заряджається за 5 хвилин та тримає більше 480 км

16 05 2017

Коментарі:

1
 Травень 16, 2017
 1
Категорія: Новини, Статті

Компанія StoreDot з Ізраїля днями здивувала власною розробкою FlashBattery. Це акумулятор, який заряджається на 100% за 5 хвилин, і дозволяє електрокару проїхати 483 км на одному заряді.

Компанія приховувала власну розробку протягом кількох місяців, але, нарешті, презентувала її на виставці CUBE Tech Fair в Берліні. Абсолютно новий «зелений» спосіб живлення для автівок пропонують розробники.

StoreDot вказала, що використовує «запатентовані органічні сполуки», уникаючи графіту. Хімічна сполука, яку використали у батареї, не запалюється. Вона, як кажуть у компанії,  має більш високу температуру горіння. Це означає, що FlashBattery не тільки заряджатиметься швидше ніж літій-іонні акумулятори, але буде безпечнішою альтернативою для електрокара.

«Швидка зарядка є тою критичною ланкою, якої не вистачає для масового розповсюдження електромобілів. Наявна у цей час технологія для батареї потребує довгої зарядки, що наразі робить EV видом транспорту, неадекватним для широкого загалу», – сказав співзасновник і гендиректор StoreDot Дорон Мієрсдорф.

«Ми з кількома стратегічними партнерами в автопромисловості вивчаємо варіанти, як нам посилити виробничий процес в Азії і досягнути масового виробництва (FlashBattery) якомога швидше», – додав він.

Раніше винахідники повідомляли, що продаж їхнього продукту почнеться приблизно у 2020 році. Найприємніший сюрприз – те, що ціна інноваційної батареї не перевищить вартість її літій-іонних попередників, що використовуються в сьогоднішніх моделях електрокарів.  

У світі зелених технологій вистачало революційних заяв і до винаходу ізраїльтян, але, якщо вони навчать електромобіль заряджатися швидше за мобілку, це буде дійсно великим кроком в електромобільній революції, вважають експерти видання Drive.

One response on “Ізраїльська батарея для електромобіля заряджається за 5 хвилин та тримає більше 480 км

  1. Анатолий сказав:

    Этого аккумулятора ждет вес мировой автопром

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *