Компактний електромобіль друкуватимуть на 3D-принетрі

19 03 2018

Коментарі:

0
 Березень 19, 2018
 0
Категорія: Новини

У Китаї створили легкий і недорогий у виробництві електромобіль. Його збираються запустити у серійне виробництво.

LSEV за розмірами він подібний до Smart, розрахований на двох людей. Має футуристичний дизайн. Передній бампер машини суттєво випирає вперед, його центральна частина із м’якого пластика. Фари невеликі, мають по контуру Led-підсвітку. Скло встановлене під максимально можливим нахилом, аби опір повітрю під час руху був якомога меншим.

Кузов складається із поліамідових панелей, надрукованих на 3D-принетрі. Така технологія значно дешевша, ніж виробництво пластикових кузовів у звичних заводських умовах. Також завдяки цьому вага машини невелика – 430 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали передсерійну версію нового електромобіля Honda

Двигун встановлений на вісі задніх коліс, батареї – у підлозі. Їхнього заряду вистачатиме, щоб проїхати 150 км. Максимальна швидкість машини – 70 км/год.

Машину збираються запустити у серійне виробництво із наступного року. Обіцяють приблизну ціну – $9,5 тис. Виробники електромобіля стверджують, що на нього вже оформили 7 тис. замовлень.

Нагадаємо, першу гібридну модель шведського суббренду Polestar від Volvo запускають у серійне виробництво. Новинку показали на Женевському автосалоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *