Nissan презентував найшвидший Leaf в історії

2 12 2018

Коментарі:

0
 Грудень 2, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія Nissan презентувала новий електричний спорткар Nissan Leaf NISMO RC. Машина призначена для участі в гоночних змаганнях.

Дизайн електромобіля зумисне зробили агресивним і максимально наближеним до вигляду боліда Nissan Formula E.  Корпус із захисним монококом виконаний з вуглеволокна й інших легких матеріалів. Це дозволило знизити масу Nissan до 1220 кг.

Електромобіль оснастили двома електродвигунами. Вони розміщені над передньою і задньою вісями. Сумарна потужність силових агрегатів – 240 кВт. Це більш ніж удвічі перевищує показники попередньої моделі Leaf NISMO RC, представленої в 2011 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плюс один – з’явився найбільш західний салон електромобілів в Україні

За рахунок пари окремих двигунів потужність незалежно розподіляється між вісями. Встановлена в днище батарея, додатково знижує центр ваги моделі, що також позитивно позначається на керованості електромобіля.

Спорткар розганяється до  100 км/год  за 3,4 секунди, що на 50% швидше за попередника. Ємність батарей і швидкість зарядки виробник не розголошує.

Нагадаємо, у салоні ElectroCars з’явився Nissan Leaf другого покоління.

Як ми повідомляли раніше, Nissan Leaf першого покоління протягом останніх трьох років є найпродаванішими електромобілями у світі.

Замовити Nissan Leaf 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *