Привіт від британських учених: обіцяють акумулятори надвеликої місткості

5 11 2015

Коментарі:

0
 Листопад 5, 2015
 0
Літій-повітряні батареї

Нові літій-повітряні акумулятори відкривають шлях до нескінченної батареї майбутнього, запевняють дослідники з Кембриджського університету, які створили цю технологію.

У нових акумуляторів – дуже висока щільність енергії, і витримують вони більш ніж 2000 циклів перезарядки.

Ідея акумулятора літій-повітря або літій-кисень не нова — вчені вже заявляли, що цей тип батарей потенційно може вмістити заряд у 10 разів більший за сьогоднішні літій-іонні батареї. В результаті, смартфон можна буде не заряджати протягом цілого тижня, а електромобілю однієї зарядки вистачить на тисячі кілометрів.

Команда Кембриджського університету запевняє у своїй публікації, що подолала деякі з проблем, які раніше робили технології літій-повітряних батарей нежиттєздатними. Вони дещо змінили хімічний склад батарей і доповіли, що тепер батареї майже не знижують працездатність із плином часу.

«Те, чого ми добилися, є значним кроком вперед для цієї технології і передбачає абсолютно нові області для дослідження — ми не вирішили всі проблеми, але наші результати справді вказують шлях до практичного використання пристрою», — сказала Клер Грей, старший автор роботи, в заяві для преси.

Проте, тішитися рано: для запровадження технології досі потрібні десятки років, позаяк вирішено ще не всі питання. «Слід зробити ще багато фундаментальних досліджень, щоб згладити поточні проблеми, проте поточні результати надзвичайно цікаві… ми показали, що існують рішення деяких серйозних проблем, пов’язаних з цією технологією», — додала Грей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *