«Уряд ЛНР» оголосив про перехід на електромобілі

15 12 2015

Коментарі:

0
 Грудень 15, 2015
 0
Категорія: Новини

Перевірка показала: проект виявився банальною “розводкою”.

Окупаційний уряд так званої «Луганської народної республіки» розпочав аферу, яка проводиться під гаслом: «Кожній сім’ї по електромобілю».

Після того, як в області виник шалений дефіцит палива, у соціальних мережах було поширене оголошення «Міністерства палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР», а також «Міністерства природних ресурсів та екологічної безпеки ЛНР». Вони пропонують луганчанам міняти старі автомобілі з ДВС на «суттєву знижку на електромобіль».

Модель електромобіля пропонують тільки одну: це електрифікований Daewoo Matiz. який іде з заводським маркуванням E-Car GD04B.
lnr_electro

Журналістські розслідування показують, що насправді ніхто електромобілів не продає. Autogeek.com.ua з’ясував, що на сайті імпортера цього транспортного засобу написано: «ПРОДАЖА ВРЕМЕННО ПРИОСТАНОВЛЕННА» (орфографію збережено).

Знімок екрана 2015-12-15 21.30.45

Портал Vostok.dozor.com.ua з’ясував, що контактні телефони та електронні адреси «міністерств» не відповідають. «При перевірці даної інформації ми виявили наступне: електронну адресу «Міністерство палива, енергетики та вугільної промисловості» зазначений в даному оголошенні, виявився адресою «Міністерства юстиції ЛНР». Представники відомства люб’язно повідомили нам справжню адресу електронної пошти «паливно-енергетичного міністерства». Останнє від коментарів утрималося. Не отримали ми поки відповідь і від «Міністерства палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *