Завдяки Ludicrous Mode Тесла стає в рівень з суперкарами

20 07 2015

Коментарі:

0
 Липень 20, 2015
 0
Категорія: Новини

З’явилася додаткова інформація стосовно фантастичного режиму Ludicrous Mode (з англ. «абсурдний»), доступному в якості опції для оновленої Tesla Model S P90D. Бонус у вигляді розгону до «сотні» за 2,8 с – заслуга не більш потужної батареї, нових двигунів чи якоїсь секретної прошивки ПО. Вся справа в електричному струмі.

В звичному режимі Insane Mode (якщо його можна вважати звичним), коли авто розганяється до «сотні» за 3,2 секунди, 90-кіловатна батарея Tesla Model S P90D відправляє на передній і задній двигуни постійний струм силою 1300 ампер. Запобіжники авто розраховані саме на такий ліміт. В авто з Ludicrous Mode встановлені потужніші запобіжники з вбудованими електронними «мізками» та навіть невеликими літій-іонними акумуляторами. Вони здатні пропускати на електродвигуни 1500 ампер струму без шкоди для бортового комп’ютера Тесли чи її проводки. Як результат, сімейний седан розганяється, як суперкар.

Ludicrous Mode можуть отримати як власники S P85D ($5000 + вартість встановлення), так і нові покупці топової Tesla Model S P90D (опція вартістю $10 000). Ілон Маск також анонсував, що цей режим буде доступний для кросовера Model X. Щоправда, через більшу вагу та гіршу аеродинаміку цей новий електрокар розганятиметься до 100 км/год лише за 3,3 с.

Треба зауважити, що з результатом 2,8 с/100 км Tesla Model S P90D стає не просто швидким авто. За динамікою розгону цей електрокар швидший за Lamborghini Murcielago, McLaren 12C, Koenigsegg Agera, Chevrolet Corvette, Pagani Huayra та інші екзотичні суперкари.

Купити Tesla Model S  або записатися на тест-драйв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *