У Івано-Франківську готуються до приїзду Ілона Маска

20 09 2018

Коментарі:

0
 Вересень 20, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

У цю суботу засновник компанії  TesІa Ілон Маск приїздить у Івано-Франківськ, запевняють серед місцевих любителів екологічно чистого транспорту.  Також така подія оприлюднена в Facebook у вигляді “Події” з такою назвою “Ілон Маск у Івано-Франківську!

Він проведе участь у презентації  повної лінійки всіх серійних електромобілів   TesІa – Model 3, Model S, Model X компанією ElectroFuture. А також візьме участь у зйомці рекламного ролика.

Якщо  Model S інколи бувають проїздом у Івано-Франківську, то Model 3 приїде вперше. Цей електромобіль  поки єдиний в Україні. Крім того, Ілон Маск не зраджує своєму епатажному стилі. Model 3, біля якої він стоятиме, має круту медіа-історію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ переходить на електромобілі – де найбільш поширені електрокари

Це електромобіль із першої партії випуску. На ньому редактор американського видання  The Drive Алекс Рой та її попередній власник  Даніель Зорілья провели 4-добовий тест-драйв з пробігом 4602 кілометри і встановили абсолютний рекорд з подолання цієї відстані. Проїхали її за найкоротший час – 50 годин 16 хвилин 32 секунди. Це на 5 годин швидше, ніж влітку позаторік таку дистанцію пройшла Tesla Model S.

Не випадковою є прибуття Ілона Маска на «Промприлад». Велика ймовірність, що саме тут відкриють виробництво комплектуючих до TesІa. Адже у Івано-Франківську більше трьох підприємств виконують замовлення для таких світових виробників як BMW, Audi, Mercedes-Benz

Нагадаємо, Україна другий рік поспіль потрапляє у десятку країн, у яких найбільш інтенсивно збільшується кількість електромобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *