NASA обіцяє 9-місний електричний літак 2019 року

20 06 2016

Коментарі:

0
 Червень 20, 2016
 0

NASA починає тестування нового експериментального літака, позначеного Х-57, що має нікнейм “Максвелл”. X-57 обладнаний чотирнадцятьма електродвигунами, що обертають пропелери. Всі вони інтегровані в унікальне крило. Дослідники NASA планують представити дев’ятимісний пасажирський літак потужністю 500 кВт 2019 року.

Посадовець NASA, генерал-майор Чарльз Болден розкрив ці плани під час своєї промови у п’ятницю у Вашингтоні в Американському інституті аеронавтики і астронавтики (AIAA) на щорічній виставці авіації й аеронавтики, яку зазвичай називають Aviation 2016.

Дослідники вирішили продемонструвати, що електричні мотори можуть зробити літак тихішим, більш енергетично ефективним та екологічно чистим. Наразі крило встановлене для випробувань на вантажівці. Розробникам знадобиться близько року для того, щоб поєднати його з фюзеляжем.

Maxwell_plane

Нинішня конструкція, за очікуваннями вчених, у п’ять разів допоможе знизити кількість енергії, необхідної для приватного літака для польоту зі швидкістю 175 миль на годину. Це допоможе скоротити загальні експлуатаційні витрати для невеликих повітряних суден на 40%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *