Пільги на електромобілі: 24 листопада українці «дотискатимуть» Верховну Раду

23 11 2015

Коментарі:

0
 Листопад 23, 2015
 0
Категорія: Новини

24 листопада Верховна Рада знову має намір розглянути законопроекти про пільги для електромобілів: №1912 та №1674, про скасування мита на імпорт електротранспорту та ПДВ.

О 15.00 під Верховною Радою розпочнеться акція на підтримку цих законопроектів, деталі акції – за посиланням. Спільнота ElectroCars, члени ГО “Асоціації  учасників ринку електромобілів” та власники електромобілів сподіваються, що парламент більше не переноситиме голосування.

Збір учасників – за картою:

Нагадаємо, що в Україні, за прогнозами експертів спільноти ElectroCars, у разі ухвалення законопроекту наступного року може бути продано до 5 тисяч електромобілів. Ціни на найпопулярнішу модель Nissan Leaf можуть впасти до $30 тисяч замість $42, а на таку саму модель з пробігом – близько $15 тисяч замість $20.

12 листопада голосування за ці законопроекти не відбулося, оскільки депутати не встигли розглянути їх до кінця робочого дня. Проте стало відомо, що у Раді ведуться гарячі дискусії саме щодо скасування ПДВ для електромобілів.

Зокрема, депутати від партії «Самопоміч» вважають прямі дотації для покупців авто на електротязі кращим стимулом.

Спільнота ElectroCars проаналізувала світовий досвід податкових пільг, і дійшла протилежного висновку: ми ризикуємо повторити долю Німеччини та Франції, які досі не можуть втілити в життя свої електромобільні плани, якщо Верховна Рада 24 листопада не скасує ПДВ на електромобілі, а натомість лише запровадить дотації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *