Електрокари Mercedes заряджатимуться без дротів

25 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 25, 2015
 0
Категорія: Новини

Автоконцерн Daimler AG уклав угоду з телекомунікаційною компанією Qualcomm Inc, яка розвиватиме в продуктах бренду технологію бездротової зарядки – повідомляє Reuters. Йдеться не лише про автомобільну зарядку смартфонів та іншої дрібної електроніки, але також про «заправку» тягових акумуляторів під’єднуваних гібридів та електрокарів, які випускає Daimler (це насамперед автомобілі Mercedes-Benz).

«Для нас вкрай важливо залишатися на вістрі технологій та продовжувати забезпечувати наших клієнтів унікальними продуктами, – заявив Томас Вебер, голова підрозділу з досліджень та розвитку Daimler. – Ми пишаємося тим, що відтепер будемо робити це спільно з такою провідною світовою хай-тек компанією, як Qualcomm».

Німецький автоконцерн Daimler AG є одним з найстарших виробників автомобілів у світі. Йому належать бренди Mercedes-Benx, Mercedes AMG, Smart, MV Agusta, частки в компаніях Tesla Motors, Renault-Nissan, KAMAZ та ін. Американська компанія Qualcomm Incorporated існує з 1985 року. Вона є одним з авторів стандарту 3G, займається розробкою програмного забезпечення та випуском телекомунікаційного обладнання. Компанія також володіє технологією бездротової індукційної зарядки транспортних засобів HALO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *