METRO заряджатиме київські електромобілі “оптом”

8 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 8, 2016
 0
Категорія: Новини

Скуповуючись в гіпермаркеті METRO на Петрівці, власники електромобілів тепер зможуть скористатися швидкою зарядкою. Перша Національна Мережа Зарядних Станцій для електромобілів “ТОКА” 8 квітня відкрила свою чергову точку на парковці біля цього магазину, за адресою просп. Московський 26-в.

Найпопулярніший (за офіційною статистикою) електромобіль в Україні – Nissan Leaf – тут можна зарядити за 3 години. А встановлена зарядна станція дозволяє підключити “оптом” водночас три електричних “Нісани”.

Дирекція МЕТРО розповідає, що покупець проводить у її супермаркетах мінімум 40 хвилин. Навіть за цей незначний час електрокар встигне підзарядитися від станції на 40 км пробігу.

Скористатися станціями мережі дуже легко: варто звернутися до компанії (а у випадку з МЕТРО – на стійку інформації), заповнити анкету й отримати картку, яка буде активна уже за два дні. Усі зарядні станції “ТОКА” активуються цією смарт-картою, або ж власник картки звертається до кол-центру, ідентифікується і користується послугою. Смарт-карта та послуга зарядки, за словами керівництва мережі, ще мінімум до 1 червня надаватимуться безкоштовно.

Філософія мережі “ТОКА” у тому, щоб власник електричного авто міг скористатися послугою у зручних для нього місцях: біля торговельного чи розважального центру, спортклубу або на парковці біля супермаркету.

В Україні уже більше 150 зарядних станцій. Ще на кінець 2015 року місць для підзарядки нараховувалося 110. Відомо, що ріст продажів електричних авто корелює зі зростанням інфраструктури. За словами директора мережі зарядних станцій Стефана Благовісного, без розвитку інфраструктури у стратегічних напрямках та без появи нових місць для зарядки електромобіля у зручних для водіїв місцях буму продажів електрокарів не буде. Тому ТОКА робить значні інвестиції у напрямку розвитку саме інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *