Плюс один - з’явився найбільш західний салон електромобілів в Україні

29 11 2018

Коментарі:

0
 Листопад 29, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

На вихідних в Ужгороді відкрили наш партнерський салон з продажу електромобілів. Він працюватиме під брендом компанії ElectroCars і групи екологічних компаній MOECO. Знаходиться на вул. Собранецькій.

«Цей найбільш західний салон в Україні, – говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов. – Він має велике значення для держави і розвитку інфраструктури електромобільного транспорту, адже Закарпаття довгий час було регіоном, який відставав за кількістю електромобілів. Їх тут було трохи більше півтори сотні. Найближчим часом ця ситуація зміниться».

Відкриття салону за масштабами нагадувало святкування дня міста. На захід прийшло кілька сотень городян, приїхали представники клубів електромобілів, міський голова та народні депутати, що підтримувати продовження податкових канікул для електромобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕlectroСars розширює мережу: ми встановили ще одну швидкісну зарядку

Біля салону вишикували електромобілі Nissan, Tesla, BMW, Renault. Їх давали на тест-драйви. Крім цього, було встановлено рекорд України на кількість перетягування електромобілів на канаті – стронгмен Михайло Гал протягнув за собою 10 машин. Кожна з них важить понад 1,2 тонни.   

“Цю подія справді має чимале значення для міста, адже цього дня в Ужгороді з’явився не лише салон із продажу електромобілів, а ще й зарядна 35-кіловатна зарядна станція. Вона може одночасно заповнювати акумулятори трьох електрокарів. І виконуватиме функцію своєрідного хаба для туристів із країн ЄС на електромобілях. Проїхавши 25 кілометри від держкордону, вони зможуть тут зупинитися. Також незабаром в Ужгороді запрацює служба таксі на електрокарах”, – пояснює засновник ElectroCars.

Нагадаємо, цього місяця компанія  ElectroCars встановила ще одну швидкісну зарядну станцію в Києві. Вона знаходиться на території торговельного центру “Проспект” по вул. Гната Хоткевича, 1В. Станція внесена до міжнародних карт зарядних станцій.

Як ми повідомляли раніше, із жовтня у Івано-Франківську працює наш партнерський салон по вул. Євгена Коновальця, 433. Це найбільший центр із продажу та обслуговування електромобілів у Західній Україні. Його приміщення на 450 квадратів. Там уже продають машини понад шести брендів.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *