В Європі працює вже більше 900 швидкозарядних станцій CCS Combo

6 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 6, 2015
 0
Категорія: Новини

Відповідно до лічильника сайту CCS Charge Map, кількість швидкозарядних електрозаправок стандарту CCS Combo в Європі перевалила за 900. 815 з них працюють в режимі 24/7, ще 112 – в певний час доби.

За останній місяць було додано понад 70 таких станцій. Більшість з’явилися у Великобританії, Норвегії та Німеччині. Ці три країни утримують 57% усіх європейських станцій CCS Combo. В той же час в Старому Світі є чимало країн, де немає жодної подібної заправки: Естонія, Польща, Угорщина, Румунія, Хорватія, Словенія, Болгарія, Португалія. Пострадянські Білорусь, Молдова, Україна та Росія також наразі входять до цього сумного списку.

Цікаво, що відповідно до статистики CHAdeMO Association в Європі налічується 400 мультистандартних станцій, які підтримують швидку зарядку за протоколами і CHAdeMO, і CCS Combo. Такі заправки виробляє компанія ABB, яка віднедавна пропонує їх і в Україні.

Стандарт швидкої зарядки постійним струмом CCS Combo підтримують такі виробники, як Audi, BMW, Daimler, Ford, General Motors, Porsche та Volkswagen. Потужність такої станції – до 100 кВт (проти максимальних 62,5 кВт у CHAdeMO), що дозволяє заряджати батарею стандартного сучасного електрокара за 20-30 хв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *