Більше синього: Nissan показав прототип нового Leaf з автопілотом

26 10 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 26, 2015
 0
Новий концепт Nissan Leaf
Категорія: Новини

Компанія Nissan анонсувала одразу два нові концепти своїх автомобілів, які вона покаже на Токійському автосалоні з 29 жовтня по 8 листопада.

Перший – система автопілоту під назвою Leaf Piloted Drive 1.0, яка буде працювати на нинішніх Leaf з 2016 року, повідомляє Digitaltrends.

Другий концепт – Nissan Leaf нового покоління, який буде запущено у продаж не раніше 2017 року. Поки що про нього відомо небагато: компанія показала ескіз і додала до нього декілька рекламних фраз. Зокрема, по те, що компанія буде щедро використовувати синій колір як акцент Nissan Leaf, пише Autoguide.

Автопілот наразі випробовують у технічному центрі компанії в Токіо. Електромобіль оснастили 12 камерами, п’ятьма радарами, чотирма лазерними сканерами і безліччю ультразвукових сенсорів. З таким обладнанням машина зможе пересуватися по магістралях без участі водія. В тому числі – міняти смугу і пропускати інші транспортні засоби, рухатися ділянками доріг з великою кількістю перехресть і світлофорів.

Повністю втілить свою автопілотну концепцію і запустить її в серію Nissan тільки до 2020 року. І обіцяє, що тоді у пасажирів з’явиться відчуття, ніби автомобіль знаходиться в руках досвідченого драйвера.

А повністю новий Nissan, окрім автопілоту, буде мати ще й новий мотор, який допоможе розігнатися до 250 км/год, і нові потужні батареї, які дозволять мандрувати без підзарядки на відстань до 400 км.

Проте, Nissan поки не наводить якихось офіційних даних, а також назви нового концепту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *