Клубна картка Electrocars - доступ до першої публічної швидкісної станції

З 1 вересня ми вводимо  плату за користування швидкісною станцією ЕlectroCars. Протягом вересня тарифікація працюватиме у тестовому режимі, тому за винекнення будь-яких питань, будь-ласка, звертайтеся до менеджерів у салоні Electrocars, або за телефоном +38 073 051 88 05

Компанія Electrocars встановила сертифіковану європейську станцію Efacec біля власного автоцентру ( проспект Степана Бандери,5) для підзарядки авто за 30 хвилин і зробили її ПЕРШИМ ПУБЛІЧНИМ чарджером, тобто вона працює для всіх власників електромобілів, а не лише клієнтів автоцентру.

Фастчарджер Efacec – це мультистандартна зарядна станція з підтримкою режимів прискореного заряду за стандартом CHAdeMO (для електрокарів японського виробництва), Combo Charge System T2 (авто європейського виробництва, Tesla для європейського ринку) і зі змінною трифазною напругою (для електромобілів з вбудованим зарядним пристроєм змінного струму). Потужності станції дозволяють за 30хвилин зарядити на 80% навіть два електричні авто одночасно. 

Хто може скористатися послугою?
Головне - доступ до швидкісної станції мають усі власники електромобілів.
Скільки коштує послуга підзарядки?
Власники клієнтських карток ElectroCars можуть зарядити свої електромобілі за дисконтним тарифом - 3 грн 50 коп/кВт*.

Для інших власників електромобілів вартість зарядки - 5 грн 50 коп/кВт*.
Які бонуси дає картка Electrocars?
Після підключення тарифікації виключно власники клієнтських карток мають дисконт на послуги підзарядки. Заряджаючись від швидкісної станції в нашому автоцентрі ви накопичуєте бонуси та знижки** на персональній картці. оскільки акційний період для реєстрації карток закінчився, відтепер бонусна картка видається лише клієнтам автоцентру, які придбали електромобіль в Electrocars.
Як скористатися послугою зарядки?
Крок 1 Завантажте застосунок [завантажити для Android] [завантажити для iOS (незабаром)] OnCharge та зареєструйтесь

Якщо ви власник картки ElectroCars - вкажіть при реєстрації номер телефону, який вказаний для реєстрації вашої картки. Тепер і картка і застосунок можуть працювати паралельно.

Крок 2 Поповніть рахунок за допомогою карти Visa або MasterCard

Крок 3 Зіскануйте QR код станції  (який нанесено на корпус  станції)

Крок 4 Оберіть порт та вставте відповідний роз’єм в автомобіль

Крок 5 Натисніть кнопку СТАРТ
* контентВт
** Акції та дисконти можуть змінюватися. Актуальні пропозиції контролюйте на http://my.electrocars.ua

Заявка на картку доступу

×