Клубна картка Electrocars - доступ до першої публічної швидкісної станції

Протягом червня отримайте клубну карту нашого автоцентру і заряджайте електромобілі БЕЗКОШТОВНО. З 1.06-1.07 усім, хто оформить та отримає клубну картку Electrocars, даруємо дисконт 5% на послуги спеціалізованого СТО для електромомбілів Electrocars.

Компанія Electrocars встановила сертифіковану європейську станцію Efacec біля власного автоцентру ( проспект Степана Бандери,5) для підзарядки авто за 30 хвилин і зробили її ПЕРШИМ ПУБЛІЧНИМ чарджером, тобто вона працює для всіх власників електромобілів, а не лише клієнтів автоцентру.

Фастчарджер Efacec – це мультистандартна зарядна станція з підтримкою режимів прискореного заряду за стандартом CHAdeMO (для електрокарів японського виробництва), Combo Charge System T2 (авто європейського виробництва, Tesla для європейського ринку) і зі змінною трифазною напругою (для електромобілів з вбудованим зарядним пристроєм змінного струму). Потужності станції дозволяють за 30хвилин зарядити на 80% навіть два електричні авто одночасно.Отримати картку доступу

Хто може скористатися послугою?
Головне - доступ до швидкісної станції мають усі власники електромобілів. Зараз зарядка працює БЕЗКОШТОВНО. Необхідно лише зареєструвати особисту картку до кінця червня у нас в автоцентрі. Усім, хто встигне отримати картки протягом акційного періоду( до кінця червня), автоцентр дарує дисконт на послуги у сертифікованому СТО ElectroCars.
Як зареєструвати картку?
Ви можете попередньо забронювати картку, зателефонувавши за контактними номером +38 073 051 88 05, чи заповнити анкету і отримати вашу картку у зручний час. Також можете заповнити анкету в автоцентрі і отримати карту миттєво.
Що дає картка Electrocars?
Після підключення тарифікації виключно власники карток матимуть дисконт на послуги підзарядки. Заряджаючись від швидкісної станції в нашому автоцентрі ви накопичуєте бонуси та знижки* на персональній картці.
Отримати картку доступу
* Акції та дисконти можуть змінюватися. Актуальні пропозиції контролюйте на http://my.electrocars.ua

Заявка на картку доступу

×