Перша публічна швидкісна станція ДОСТУП 24/7

Увага! З 01.04.2018 змінюється тариф на користування зарядною станцією Electrocars. Загальний тариф на користування станцією становитиме 6 грн/кВт-год, внутрішній тариф для клієнтів ElectroCars/EcoCars – 4 грн/кВт-год.

 

Актуальні тарифи (до 31.03.2018):

Тариф 5,5 грн/кВт-год – загальний тариф на користування станцією;

Тариф 3,5 грн/кВт-год –  внутрішній тариф для клієнтів, які придбали електромобіль в  автоцентрі ElectroCars та концептуальному салоні EcoCars.

Тариф з 01.04.2018:

Тариф 6 грн/кВт-год – загальний тариф на користування станцією;

Тариф 4 грн/кВт-год –  внутрішній тариф для клієнтів, які придбали електромобіль в  автоцентрі ElectroCars та концептуальному салоні EcoCars.

 

Компанія Electrocars встановила сертифіковану європейську станцію Efacec біля власного автоцентру ( проспект Степана Бандери,5) для підзарядки авто за 30 хвилин і зробили її ПЕРШИМ ПУБЛІЧНИМ чарджером, тобто вона працює для всіх власників електромобілів, а не лише клієнтів автоцентру.

Швидкісна станція ElectroCars має 24/7 доступ, біля станції організовано два паркомісяця для зарядки електромобілів. Кожен власник електричного авто може у будь-який зручний час скористатися послугою зарядки – підключення та оплата здійснюються виключно через мобільний застосунок OnCharge (завантажити його можна з App Store чи Google Play)

Фастчарджер Efacec – це мультистандартна зарядна станція з підтримкою режимів прискореного заряду за стандартом CHAdeMO (для електрокарів японського виробництва), Combo Charge System T2 (авто європейського виробництва, Tesla для європейського ринку) і зі змінною трифазною напругою (для електромобілів з вбудованим зарядним пристроєм змінного струму). Потужності станції дозволяють за 30хвилин зарядити на 80% навіть два електричні авто одночасно.

*Власники карток ElectroCars, які оформили їх на загальних підставах, заряджаються за загальним тарифом 5,5грн/кВт-год, ПРОТЕ мають знижку на користування послугами СТО ElectroCars

Хто може скористатися послугою?
Головне - доступ до швидкісної станції мають усі власники електромобілів.
Скільки коштує послуга підзарядки?
Власники клієнтських карток ElectroCars можуть зарядити свої електромобілі за дисконтним тарифом - 3 грн 50 коп/кВт*.

Для інших власників електромобілів вартість зарядки - 5 грн 50 коп/кВт*.
Які бонуси дає картка Electrocars?
Власники карток ElectroCars, які оформили їх на загальних підставах, заряджаються за загальним тарифом 5,5грн/кВт-год, ПРОТЕ мають знижку на користування послугами СТО ElectroCars
Як скористатися послугою зарядки?
Крок 1 Завантажте застосунок [завантажити для Android] [завантажити для iOS] OnCharge та зареєструйтесь

Якщо ви власник картки ElectroCars - вкажіть при реєстрації номер телефону, який вказаний для реєстрації вашої картки. Тепер і картка і застосунок можуть працювати паралельно.

Крок 2 Поповніть рахунок за допомогою карти Visa або MasterCard

Крок 3 Зіскануйте QR код станції  (який нанесено на корпус  станції)

Крок 4 Оберіть порт та вставте відповідний роз’єм в автомобіль

Крок 5 Натисніть кнопку СТАРТ
* контентВт
** Акції та дисконти можуть змінюватися. Актуальні пропозиції контролюйте на http://my.electrocars.ua

Заявка на картку доступу

×