Найбільш економічні американські електрокари 2017 року - Chevy Bolt и Ford Focus

5 12 2016

Коментарі:

0
 Грудень 5, 2016
 0

Електромобілі стають все більш доступними з точки зору ціни за милю пробігу, що є насправді найкращим доказом прогресу і ринкової зрілості для сегмента електричних транспортних засобів, пише видання InsideEV`s.

Аналітики видання склали рейтинг моделей з урахуванням новинок 1-ї половини наступного року, від найнижчої ціни за 1 милю (1,6 км) пробігу. Показник дальності пробігу – згідно з даними EPA (Агенції США з охорони навколишнього середовища).

Першу сходинку у рейтингу займає Chevrolet Bolt EV –  з вартістю $154 за милю пробігу, з урахуванням рекомендованої виробником роздрібної ціни $37500 ( з яких $7500 складає податковий кредит для громадян США). Такого рівня вдалося досягти завдяки акумулятору на 60 кВт⋅год від LG Chem. На думку експертів ElectroCars, українці ближче до середини наступного року зможуть розраховувати на вартість Chevrolet Bolt EV у 39 000. Якщо ж трапиться диво і депутати проголосують за скасування ПДВ, то ціна за електромобіль з пробігом быльше 400 км знизиться аж до $30 000.

На другому місці – Ford Focus Electric  2017 року – завдяки нещодавньому збільшенню батареї до 33,5 кВт·год та запасу ходу до 115 миль. Ця автівка має вартість $196 за милю після федерального податкового кредиту.

Популярний Nissan Leaf з його акумулятором на 30 кВт·год, якого вистачає на 107 миль, став третім у рейтингу. Вартість кожної милі пробігу для нього складає $225 після податкового кредиту, або $287 з усіма податками.  Для українців Nissan Leaf 2016 після американських пільгових програм коштуватиме близько $29 000.

Дещо несподіваною стала втрата позицій (4-та і нижче) Tesla Model S – неодноразового лідера рейтингів – лише за кілька тижнів.

Згодом очікуємо добрих новин щодо оновленого Nissan Leaf, і оголошення ціни на Hyundai IONIQ Electric, яка, ймовірно, посяде одне з чотирьох перших місць у рейтингу економічності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *