Нова точка зарядки електрокарів поблизу Львова

22 06 2015

Коментарі:

0
 Червень 22, 2015
 0
Категорія: Новини

З початку червня львівський парк-готель «Древній град» пропонує своїм гостям послугу зарядки електромобілів. На території комплексу віднедавна встановлена публічна станція змінного струму F1.CH-22 виробництва компанії E-Line. В рамках електромобільного марафону «Київ – Монте-Карло» наш екіпаж скористався сервісом готелю двічі: дорогою до Польщі і на шляху Мукачево-Рівне. Враження лише позитивні.

«Древній Град» розташований в дубовому лісі в безпосередній близькості від міста Львова на сьомому кілометрі київської траси. Поки авто заряджається, гостям комплексу доступні смачна кухня ресторану «Хата Воєводи», дитячий майданчик, активні розваги на свіжому повітрі, в тому числі пейнтбол, фінська сауна та багато іншого. Звісно ж, також є комфортні готельні номери та дворівневі котеджі класу люкс.

Керівництво парк-готелю «Древній Град» заявляє, що завжди прихильно ставилося до новітніх методів збереження чистоти довкілля. Саме з цієї причини комплекс долучився до підтримки та пропагування електромобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *