Плюс 125 електромобілів в Україні з початку 2016. Динаміка не погана як для початку першого року скасування мита

3 03 2016

Коментарі:

0
 Березень 3, 2016
 0
Категорія: Новини

Станом на середину лютого 2016 року в Україні зареєстровано уже 693 електрокари, свідчить статистика Головного сервісного центру МВС. Загальна кількість таких авто за півтора місяці збільшилася на 22 відсотки – приріст електричних авто склав 125 одиниць. Раніше ElectroCars повідомляли, що станом на 1 січня, офіційно в Україні було  зафіксовано 568 електромобілів.

Наші експерти прогнозують, що за півроку їх кількість може подвоїтися. Нагадаємо, що  річний приріст за 2015 рік склав 393% порівняно з 2014 роком. Як очікувалося, у перші місяці 2016 року  відбулося зростання кількості електричних автомобілів, адже  Верховна Рада скасувала ввізне мито з 1 січня 2016 року, проголосувавши за законопроект №1647.

[table id=17 /]

Статистика: ElectroCars.com.ua

В офіційних списках МВС на першому місці досі  Nissan Leaf –  за півтора місяці (з 1 січня по 19 лютого) їх кількість зросла з 383  до 485 одиниць. Якщо порівнювати зі світовими тенденціями,то Nissan Leaf  очолює топ-10 лідерів світових продажів за аналогічний період. На другій позиції маємо BYD Tang, найкраща позиція, якої будь-коли досягала китайська модель. І це у поєднанні із його продажами на внутрішньому ринку ще в режимі китайського нового року. Тепер уявіть, які високі результати будуть, щойно китайці повернуться до робочого режиму в березні .

Нижче цих двох є ще два звичних кандидата – Tesla Model S і Outlander PHEV , що готуються відновити боротьбу за третє місце. У другій половині цього топ-10 є ще додаткові три моделі з Китаю, що становить рекордні 35%, які наразі мають китайські виробники автомобілів на ринку EV.

Як зазначають в ElectroCars, приріст у 125 електричних авто в Україні – результат десь на рівні Португалії з її 10 мільйонним населенням. Динаміка не погана як для початку першого року скасування мита. Скасування  ПДВ могло би в рази збільшити результат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *