Новий Nissan Leaf може отримати дизайн концепта Sway

12 03 2015

Коментарі:

0
 Березень 12, 2015
 0
Категорія: Новини

За чутками, нове покоління електричного бестселера Nissan Leaf буде виглядати, як концепт-кар Sway. Цей компактний хетчбек був представлений в рамках Женевського автосалону, який зараз відбувається в Швейцарії. Наразі він не отримав ніяких відзнак автошоу, однак вже визнаний багатьма експертами як один з найбільш яскравих концептів Женеви.

SONY DSC

Sway являє собою нове бачення дизайну міських хетчбеків. Це компактний автомобіль довжиною 4010 мм та висотою 1385 мм. Завдяки довгій колісній базі у 2570 мм салон авто є досить просторим, що також підкреслюють відсутні центральні стійки кузова та задні дверцята, що відчиняються проти руху. В Nissan не заперечують, що Sway розроблений перш за все на заміну моделі Micra, але також переконують, що зовнішність концепта загалом визначатиме дизайн хетчбеків компанії.

nissan_sway_concept_17

Раніше повідомлялося, що нове покоління Nissan Leaf може бути представлено вже в 2016 році. Ключовою технічною особливістю електрокара стане значно збільшений запас ходу: понад 400 км проти 200 км сучасного Leaf.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *