Новий plug-in гібрид Audi Q7 e-tron 2.0 TFSI quattro

17 04 2015

Коментарі:

0
 Квітень 17, 2015
 0
Категорія: Новини

Audi анонсували більш доступну версію свого під’єднуваного гібрида Q7 e-tron. На додачу до вже заявленого авто з трилітровим дизельним V6, буде випущена модифікація Q7 e-tron 2.0 TFSI quattro. Гібрид отримає дволітровий бензиновий двигун та єдиний електромотор, інтегрований з трансмісією. Нагадаємо, що у Q7 e-tron V6 TDI таких електродвигунів одразу два: один в трансмісії, інший – на задній осі.

Кросовер оснащуватиметься тяговою батареєю на 17,3 кВт*г, розміщеною в багажнику. ЇЇ ємності вистачає для 53-кілометрового пробігу суто на електротязі. Характеристики зв’язки “ДВЗ-електромотор” – 367 к.с. та 700 Нм. Весь крутний момент електродвигуна доступний з нуля обертів, що гарантує розгін до “сотні” за 5,9 с. Заявлені витрати пального в комбінованому циклі становлять 2,5 л/100 км. І це з постійним повним приводом!

Цікава енергоефективна розробка Audi, яку фірма реалізувала в цій моделі, – теплообмінна система двигуна та батареї, інтегрована з клімат-контролем. Тягова батарея, яка дещо нагрівається під час роботи, при потребі віддаватиме тепло в салон. Потужність бортового зарядного пристрою авто становить 7,2 кВт. Це означає, що час повної зарядки батареї не перевищує 2,5 год.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *