В Інтернеті з'явився перший тізер електромобіля Tesla Model 3

21 03 2016

Коментарі:

0
 Березень 21, 2016
 0
Категорія: Новини

В Інтернеті з’явився перший тізер електромобіля Tesla Model 3, презентація якої запланована на 31 березня 2016 року. Зовні ця модель має бути багато в чому схожа на преміальний седан компанії Tesla Model S. Втім, новий автомобіль буде більш компактним.

Раніше вважалося, що Model 3 буде використовувати існуючу платформу, проте пізніше стало відомо, що вона все ж-таки буде новою, і надалі на ній побудують родстер і кросовер нового покоління. Американський виробник електромобілів анонсував, що нову модель представлять 31 березня 2016 року. З цим автомобілем Tesla має намір скласти конкуренцію BMW 3-серії і Audi A4. Компанія почне прийом заявок на новий автомобіль 31 березня нинішнього року, тоді ж відбудеться презентація нового доступного електромобіля.  Автовиробник почне приймати замовлення на Model 3 вже під час прем’єри електрокара.

Для замовлення Tesla Model 3 потрібно буде внести депозит в $1000, а поставки електромобіля почнуться не раніше 2017 року. Tesla Motors вдалося тримати в секреті вигляд і характеристики нової Model 3. В компанії обіцяють, що вартість нової “Тесли” складе близько 35 тисяч доларів. Нині найдешевша модель Tesla – седан Model S 70D, який в США доступна за $57,5 тис.

Майбутній автомобіль Tesla Model 3 гендиректор компанії Ілон Маск назвав знаковим для компанії, адже завдяки порівняно низькій ціні, Tesla Motors зможе продавати величезну кількість цих машин в США, Європі та Китаї. Протягом кількох років компанія має намір продавати до 500 тис. одиниць авто, що в десять разів вище нинішніх показників. І основні продажі будуть припадати саме на найбільш доступну Tesla Model 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *