Новий Tesla Roadster зможе розганятися до "сотні" за 2 секунди

16 06 2017

Коментарі:

0
 Червень 16, 2017
 0

Появу другого покоління спортивного електромобіля Tesla анонсувала ще 5 років тому, та модель досі лишається у розробці. Ілон Маск у своєму стилі, у мережі Twitter потрохи розкриває інформацію про те, яким буде Roadster 2.0.

Днями бізнесмен у відповідь на запитання свого підписника припустив, що спортивний електрокар зможе розганятися з 0 до 60 миль/год (майже 100 км/год) за 2 секунди.

При цьому Маск вважає, що результат “сотня” за 2 секунди буде вдалим тільки якщо автомобіль зможе подолати цю відстань одразу після випуску з конвеєра і на стандартних шинах для вулиці.

Електрокар набиратиме пікову потужність і дінамику у режимі  «Maximum Plaid».

З попередніх дописів Маска та його топ-менеджерів також відомо, що спорткар будет трохи більшим за модель Roadster 2008 р., “трохи інакшим”, матиме м’який складний верх (кабріолет).

Таким є Tesla Roadster нинішнього покоління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електричний родстер буде побудований на базі Tesla Model 3, в той час як його попередник був створений на базі родстера від компанії Lotus. Перехід на єдину платформу зробить спорткар дешевшим і дозволить створити його у фірмовому стилі Tesla.

Оновнлений спорткар Tesla може випустити вже у 2019 році.

Поки що найшвидшим продуктом Tesla залишається Model S P100, яка в режимі «Ludicrous Mode» розганяється до “сотні” за 2,3-2,5 секунд. Раніше Маск запевняв, що Model S триматиме першість у швидкості до появи нового родстера.

Рік тому Motor1 зробив рендер нового родстера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *