Новий Volkswagen Camper стане електричним

2 04 2015

Коментарі:

0
 Квітень 2, 2015
 0
Категорія: Новини

Член правління німецького автоконцерну VW Group Хайнц-Якоб Нойссер підтвердив інформацію про те, що компанія працює над новим поколінням культового мінівена Camper. Причому, це буде автомобіль на електротязі. «Наші інженери і дизайнери зараз працюють над новим Кемпером з невеликим електродвигуном на передній осі і пласкою тяговою батареєю, розташованою під підлогою», – заявив він на презентації новинок VW в рамках автошоу в Нью-Йорку, яке відбуватиметься з 3 по 12 квітня.

Відповідаючи на запитання журналістів, Нойссер підкреслив важливість зберегти ключові риси дизайну цього мінівена: «По-перше, це широкий повнорозмірний кузов. По-друге, гнучка організація простору в центральній частині. По-третє, максимально коротка відстань між передньою стійкою і бампером авто». Електрична компоновка з компактним мотором і пласкою батареєю дасть змогу легко реалізувати ці задачі.

В 2011 році на Женевському автосалоні Volkswagen вже показував концепт електричного мінівена Bulli, на базі якого, вірогідно, і буде створений новий Camper. Це компактне 4-метрове авто з 300-кілометровим запасом ходу, iPad-ом у якості панелі приладів, переднім і заднім диванами та широкими можливостями трансформації салону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *