Чутки на ринку: в наступному році світ може побачити Tesla Model Y

16 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 16, 2017
 0

Ще не відбулася презентація серійної Tesla Model 3, а ЗМІ вже обговорюють наступну автівку від Tesla, яку умовно назвали Model Y. Як очікується, новий електромобіль буде компактним кросовером. Вироблятиметься він на платформі бюджетної Tesla Model 3, матиме схожий дизайн і функціонал.

Британське видання Autocar, яке зібрало до купи усі чутки щодо Model Y, створило рендер (візуалізацію) новинки, який ви бачите на головному фото.

Дальність пробігу на одному заряді батареї має бути, як мінімум, такою самою, як у Model 3 – близько 370 км. Для цього більшому кросоверу знадобиться потужніша батарея. А значить, Model Y буде трохи дорожчею за Model 3 – стартова ціна новинки очікується в районі $40 тис.

Двері типу “крила сокола” кросовер позичить у свого більш коштовного попередника – Model X.

Також, напевно, автівка буде оснащена обладнанням Tesla другого покоління для автопілоту – з 8 камерами для огляду навколо авто на 360°, дюжиною ультразвукових датчиків, оновленим радарним детектором, що забезпечує видимість крізь туман, зливу та інші природні явища, і потужним суперкомп’ютером. За майже $9 тис. покупці Tesla Model 3 та Y зможуть придбати собі повний функціонал для автономного керування.

Ймовірно, Model Y буде презентована вже в наступному році, а у 2019 почнеться серійне виробництво. Втім, це все лише чутки. Дата презентації наступної моделі не розкривається навіть приблизно.

Як зазначають в Autocar, Model Y може стати «бестселером» компанії Ілона Маска – адже в США в минулому році продано 7 млн кросоверів. Хоча сам CEO Tesla запевняє, що Model 3 є найбільшим пріоритетом компанії.

Нагадаємо, для чотирьох моделей електрокарів Tesla дотримується неймінгу літерами S, 3, X, Y, які складаються в слово SEXY.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *