Nissan випустив швидкісний електромобіль

11 06 2018

Коментарі:

0
 Червень 11, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Компанія Nissan виробила свій найшвидший гоночний електромобіль. Він розганятиметься до швидкості 225 км/год. Прискорення до 100 км/год — 3 секунди. Це гоночний болід для змагань в Чемпіонаті Формули Е в сезоні 2018-2019 року.

Машину привезли на презентацію в Київ. У неї максимально обтічний чорний кузов. Стиль розроблений фахівцями Глобального центру дизайну Nissan, розташованого в Японії.

“На перший погляд, автомобіль для п’ятого сезону Формули Е здався нашій команді дизайнерів схожим на птаха, що летить з надзвуковою швидкістю завдяки електричному силовому агрегату. Само собою, ця первісна реакція повела нас по шляху пошуку форми, вільної від опору повітря і сили тяжіння. Гоночні боліди Формули Е практично безшумні та відрізняються “вибуховою” швидкістю”. Точний пробіг машини на одному заряді поки тримають у таємниці”, – розповів Альфонсо Альбайса, старший віце-президент по глобальному дизайну Nissan Motor Co., Ltd.

Нові технології забезпечують підвищену потужність і збільшений пробіг без підзарядки, а також усуває необхідність в зміні автомобіля в середині гонки, як було в перших чотирьох сезонах Чемпіонату.

Чемпіонат Формули Е проводять із 2012 року. У ній беруть участь машини, створені компаніями, які мають серйозні напрацювання у створенні електричних автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *