Nissan уклав п’ять європейських маршрутів для електрокарів

4 08 2015

Коментарі:

0
 Серпень 4, 2015
 0
Категорія: Новини

Напередодні сезону відпусток Nissan створив невеликий автогід для власників електромобілів. Пілоти компанії проїхали кількасот кілометрів мальовничими дорогами Європи, паралельно оцінюючи зарядну інфраструктуру. Результат їхньої роботи – п’ять маршрутів дорогами Італії, Іспанії, Швеції, Данії, Великобританії та Франції.

Перший маршрут пропонує проїхатися з італійського містечка Рієті, розташованого в географічному центрі країни, до Риму. Другий – з французького Версалю до Парижу. Третій пролягає крізь міста Мальме, Копенгаген та знаменитий 8-кілометровий міст Оресунд, що з’єднує Данію і Швецію. Четвертий маршрут сподобається британцям, оскільки пролягає крізь міста Дандрі та Бристоль. Нарешті, останній маршрут – це проїзд узбережжям Середземного моря між містами Сітжас та Барселона, Іспанія.

Всі маршрути укладено таким чином, щоби на них була достатня кількість зарядних станцій. «Власники Nissan Leaf довели, що цей автомобіль підходить не лише для поїздок на роботу, – вважає Жан-П’єр Дьєрназ, директор європейського напрямку електромобілів Nissan. – Ми сподіваємося, що водії електрокарів отримають від цих маршрутів натхнення та зможуть провести літні вихідні із задоволенням, насолоджуючись чистим повітрям та мальовничими краєвидами».

Треба сказати, що довжина кожного маршруту ледве перевищує 100 км. Вони укладені так, щоби Leaf подолав ділянку зі 150-відсотковою впевненістю – з пасажирами, перевищенням швидкості, увімкненим кондиціонером та іншими обставинами.

Нагадаємо, що ElectroCars неодноразово робили тривалі подорожі на Nissan Leaf. В тому числі, за маршрутом Київ-Рівне-Київ, Київ-Одеса, Київ-Чернігів. Найбільш масштабною нашої подорожжю була багатоденна поїздка за маршрутом Київ – Монте-Карло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *