Електричний мінівен від Nissan збільшив запас ходу до 280 км

3 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 3, 2017
 0

Nissan представив електовен e-NV200 зі збільшеним пробігом на одній зарядці. Презентація відбулася в Норвегії – країні з найбільшою долею електромобілів на ринку (вони складають 37% від загальних продажів авто).

Найважливіше нововведення – потужна батарея ємністю 40 кВт•год. Отже, запас ходу «буса» у цьогорічній модифікації складає 280 км, проти 171 км у версії 2013-го року. Проте вантажопідйомність електровена не зменшилась – 694 кг. Простір для перевезення вантажів також лишився незмінним – 4,2 кубометра. Замовити оновлене авто можна буде вже наприкінці 2017 року в Європі, де ця модель власне і виробляється.

Електричний фургон стане в пригоді підприємцям, які прагнуть екологічності для свого бізнесу, а також допоможе зменшити забруднення атмосфери у містах.

«Завдяки збільшеній автономності та прекрасної місткості вантажного відсіку e-NV200 з новою 40-кіловатної акумуляторною батареєю відмінно підходить на роль міського розвізного фургона. Комерційний транспорт має великий вплив на міську екологію і завантаженість доріг, особливо в центрах міст, і наш електромобіль може допомогти знизити рівень викидів CO2, що є невід’ємною частиною створення екологічного майбутнього», – сказав Гарет Дансмор, директор Nissan Europe.

«Світ стає все більш електрифікованим, а це означає, що багато зі звичного для нас сьогодні доведеться переосмислити, в тому числі і те, що стосується мобільності. Щоб зробити це майбутнє можливим, ми повинні створити повністю електричну екосистему, яка зробить сучасне життя екологічно чистим і безпечним для всіх. «Розумні» електромобілі, такі як новий e-NV200, будуть «серцем» цієї екосистеми як для нинішнього, так і для наступних поколінь», – додав Пол Уіллкокс, голова керуючого комітету Nissan Europe.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *