Nissan запускає доступного конкурента Tesla Powerwall – домашнє сховище енергії xStorage

11 05 2016

Коментарі:

0
 Травень 11, 2016
 0
Nissan xStorage

Nissan разом з американською електротехнічною компанією Eaton розробляє домашні системи зберігання енергії xStorage, базовані на відпрацьованих електромобільних батареях. Компанії планують випустити 100 тисяч таких пристроїв протягом 5 найближчих років.

xStorage можна буде попередньо замовити з вересня 2016 року, і очікується, що він буде найбільш доступною домашньою системою зберігання енергії. Втім, поки що вартість, яку озвучила компанія, не менша, ніж у конкурента.

Початкова ціна за систему потужністю 4,2 кВт-ч з усіма необхідними елементами, в тому числі з кабелями і встановленням обладнання з сертифікованим фахівцем, становить €4000 ($4,600). А Tesla Powerwall ємністю 7 кВт-год коштує $3000, щоправда, без інверторів та встановлення. Можливо, в цих супутніх послугах і товарах і криється вся “доступність”. За іншою версією, справа – в можливості виконати замовлення. Адже компанія Ілона Маска за перший квартал 2016 року поставила замовникам поки що лише 2500 систем Powerwall із десятків тисяч, які передплачено.

Домашній блок xStorage буде живитися від дванадцяти відпрацьованих модулів батарей Nissan Leaf. У ньому буде можливість керувати споживанням електроенергії зі смартфону. Компанії пишуть, що очікують швидкого зростання ринку подібних пристроїв. Нагадаємо, що основне призначення таких пристроїв – зробити енергонезалежні будинки, коли упродовж дня батарея накопичує сонячну енергію, а впродовж ночі будинок її витрачає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *