Вдосконалений Nissan Leaf 2016 30 кВт•год - огляд від Electrocars

31 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 31, 2017
 0

Категорія: Новини

У 2016 році в серійне виробництво вийшли модифікації Nissan Leaf SL і SV. Ці «Ліфи» вигідно виділяються на фоні своїх “молодших братів”, і не тільки параметрами акумулятора. Ми зібрали докупи всі вдосконалення 30-кіловатгодинного електрокара.

Батарея

Батарею ємністю 30-кВт•год. отримали моделі SL і SV у базовій комплектації. Виробнику вдалось збільшити кількість елементів акумулятора, зберігши його розміри у порівнянні з 24-квт*годинним АКБ, та лише незначно збільшивши масу – на 21 кг.  Nissan надає гарантію на батарею – 8 років або 160 тисяч км пробігу.

Запас ходу

Акумулятора Leaf ємністю 24 кВт•год вистачає на пробіг до 138 км за американським вимірювальним циклом EPA або навіть на 200 км – за європейською системою NEDC. У версіях на 30 кВт•год запас ходу, відповідно, збільшився на чверть: до 172 км за більш суворим американським циклом, та до 250 км за європейським.

Leaf 2016 30 кВт*год у кольорі Forged Bronze – у нашому салоні ECO CARS на вул. Луговій, 12

 

Рекуперація

У модифікаціях Leaf 2016 року вдосконалена керуюча електроника: з’явився режим трансмісії “B” (Brake) для максимальної рекуперації енергії при гальмуванні. Тест-драйви показують – якщо перемкнутися на режим «B» перед світлофорами 2-3 рази, скидаючи швидкість з 60 км/год до повної зупинки електромобіля, це додасть йому +1 км запасу ходу.

Просторий багажний відсік Nissan Leaf 2016

NissanConnect EV

Інформаційно-навігаційна система NissanConnect входить у базову комплектацію моделей Leaf SV та SL. Система оснащена 5-дюймовим дисплеєм, який підтримує Hands Free, розпізнавання голосу та інші допоміжні функції. Вона також містить мобільні та комп’ютерні додатки, щоб віддалено підключатися до автівки, моніторити рівень заряду, керувати клімат-контолем. На відео Nissan показав, як дистанційно розморожуєтся Leaf 2016, швидко позбавляючись  від шару снігу 65 мм.

Екстер’єр

Зовнішній вигляд Leaf у 2016 році теж трохи змінився: оновлені фари і задні ліхтарі, антена на даху. Встановлені інші колесні диски. Новий колір кузова – “кована бронза” – доступний для Leaf 2016. Саме таке авто чекає на вас в нашому автосалоні м. Київ, проспект Степана Бандери 5 або записатися на тест-драйв Leaf

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *