Апдейт Nissan Leaf-2016: нові кольори та акумулятор на 30 кВт*г

28 05 2015

Коментарі:

0
 Травень 28, 2015
 0
Категорія: Новини

Як повідомляє сайт InsideEVs, актуальне покоління електрокара Nissan Leaf отримає восени відчутний апгрейд. Моделі 2016 року матимуть тягову батарею збільшеної до 30 кВт*г ємності і три нові кольори: Forged Bronze, Coulis Red та Deep Blue Pearl. Популярні варіанти Morningsky Blue (блакитний з відтінком сірого) та Cayenne Red (вишневий) більше не пропонуватимуться.

Збільшення ємності батареї відбудеться без серйозних конструктивних змін в шасі. Вірогідно, розмір акумулятора буде таким же, просто зросте його потужність. Запас ходу актуального Nissan Leaf становить 200 ідеальних км (європейський стандарт NEDC) або ж 121 км в реальних умовах (американський стандарт вимірювання EPA). За оцінкою експертів сайту, реальний запас ходу японського електрокара зросте до 170-180 км. Відповідно, в ідеальних умовах Leaf проїжджатиме до 280 км.

Офіційні представники Nissan наразі відмовляються коментувати ці чутки. «Ми не готові робити ніяких публічних оголошень стосовно Nissan Leaf 2016. І не коментуємо технічні деталі майбутнього автомобіля», – це слова Брайана Брокмана, спеціаліста Nissan зі зв’язків з громадськістю.

Нагадаємо, що в 2017 році очікується вихід нового покоління Nissan Leaf. Голова автоконцерну Карлос Гон анонсує, що запас ходу електрокара подвоїться порівняно з першим Ліфом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *