Nissan Leaf 2018: що нам відомо напередодні релізу

5 09 2017

Коментарі:

0
 Вересень 5, 2017
 0

Нову версію найрозповсюдженішого в світі електромобіля Nissan Leaf презентують в Токіо вже 6 вересня (в США 5 вересня). Підсумуємо, що нам відомо про довгоочікувану автівку з небагатьох заяв компанії та ринкових пліток.

Зовнішність. Nissan Leaf 2018 отримає новий дизайн. Більш аеродинамічний – не тільки для естетики, але й для збільшення запасу ходу. Нижча посадка – для нульового підйому та кращої стабільності “Ліфа” на високих швидкостях. Очікується, що авто запозичить деякі елементи в концепт-кару 2015 року – Nissan IDS.

Цього літа компанія поширила кілька тизерів новинки, а випадковий свідок зробив пару кадрів Leaf 2018 з вікна готелю, вірогідно, під час рекламної зйомки.

Оновлений Nissan Leaf сфотографували у Барселоні, вірогідно, під час рекламної зйомки

Автопілот. Nissan підтвердив технологію ProPILOT для оновленого Leaf. Зараз ProPILOT – це швидше адаптивний круїз-контроль, який після натискання однієї кнопки контролює управління кермом, прискорення та гальмування.

Але до 2020 року він перетвориться у просунутий автопілот, що дозволить, наприклад, проходити перехрестя у місті. Також оновлений Leaf отримає функціонал ProPILOT Park для самостійного паркування.

Nissan Leaf 2018 у камуфляжі під час випробувань (шпіонські знімки)

Єдина педаль. Автівка оснащена технологією e-Pedal, яка дозволить прискорюватися і гальмувати натисканням або відпусканням єдиноi педалі. Серед іншого, вона забезпечує повну зупинку на пагорбах та стоянку – за потреби, а також миттєве відновлення руху.

Потужність та запас ходу. За «шпіонськими» даними зарубіжних видань, Nissan Leaf 2018 отримає батарею потужністю 147 кінських сил і ємністю 40 кВт⋅год, замість 107 к.с. і 30 кВт⋅год в чинній модифікації. За різними даними, з урахуванням технічних характеристик, електрокар зможе проходити 230-265 км на одному заряді.

Втім, низка експертів передбачила запас ходу автівки більшим за 320 км (і навіть 500 км) і батарею 60  кВт⋅год, тож сподіваємося на кращі характеристики.

Nissan IDS Concept

Ціна. Дотепер вартість Nissan Leaf стартувала від $21,5 тис. Зрозуміло, у електромобілістів є сподівання, що нова версія авто залишиться у цій ціновій категорії. Але, враховуючи втілені удосконалення та ціни конкурентів, можемо припустити, що оновлене авто коштуватиме близько $30-36 тис. – залежно від обраних додаткових опцій.

Ще одне шпіонське фото кількох Leaf нового покоління – знято на парковці заводу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *