Модельний ряд Nissan Leaf може бути розширено

28 07 2015

Коментарі:

0
 Липень 28, 2015
 0
Категорія: Новини

В новому поколінні електромобіля Nissan Leaf до хетчбека можуть додати інші варіанти кузова. Про це повідомив виданню Autocar виконавчий віце-президент Nissan Тревор Манн. «Можливо, в наступному поколінні буде не один Leaf, а декілька його різновидів, – заявив він. – Ми завжди дотримувалися позиції, що в цій ніші не обов’язково мати єдине авто».

Наступний Nissan Leaf, який зараз перебуває в стадії розробки, буде абсолютно новим авто з покращеною літій-іонною батареєю. Вона гарантуватиме запас ходу на рівні понад 300 км. Очікується, що новинка буде готова до запуску на конвеєр в 2017 році. Поряд з тим Nissan планує проапдейтити існуючий Leaf. Авто 2016 модельного року отримують акумулятор ємністю 30 кВт*г замість існуючого 24-кіловатного.

Тревор Манн відмовився коментувати, яким саме способом компанія може розширити лінійку власних електромобілів. «Будь-які рухи, які ми робитимемо, мають бути сприйняті ринком, – говорить Манн. – Ми маємо бути певні, що розширення модельного ряду та поява нової моделі справді потрібна покупцям. Маю сказати, що завдяки нашій величезній клієнтській базі ми постійно отримуємо потужний фідбек стосовно того, що нам варто зробити в майбутньому». Враховуючи успіх міських кросоверів Juke і Qashqai, в майбутньому ми можемо побачити Leaf зі збільшеним кліренсом та просторішим салоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *