Nissan Leaf Nismo - наш ексклюзив з Токіо

30 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 30, 2017
 0

Друг спільноти Electrocars, киянин Тарас Пронь побував на автосалоні в Токіо і зняв на відео тюнінгований електромобіль Nissan Leaf Nismo.

«Leaf Nismo одразу привернув увагу: якісно новий вигляд – навіть дуже прискіпливим японцям подобається. Спортивна версія має запас ходу 400 км, кермо достатньо високе як для людини 176 см. Функція розпізнавання людини на дорозі – автоматична», – написав Тарас.

В салоні нового Leaf Nismo

Новий концепт-кар Leaf Nismo має більш низький, спортивний режим підвіски, «липкі» літні шини Continental, нижчу передню частину і спойлер, які сприяють аеродинамиці. Миттєве прискорення на всіх швидкостях забезпечує спеціально налаштований бортовий комп’ютер. Ідеальна паркова – за допомогою фірмової технології ProPILOT, яка з 2020 року стане просунутим автопілотом в електромобілях японської компанії. Втім, Nissan поки що не планує запускати новий Nismo у серійне виробництво.

“Представниця Nissan передає привіт українцям, а мені – рекламку системи Nissan Intelligent Mobility”, – Тарас Пронь (ліворуч)

«Після кількох місяців перебування в Токіо тільки сьогодні відчув – ось воно, майбутнє вже тут! Шкодую, що заздалегідь не приготувався по теоретичній частині, хотілося б більше поспілкуватися з представниками фірм технічною мовою. Але й те, що отримав – теж багато: електрокари, гібриди, водневі машини…

Японці були у захваті, узнавши успіх Electrocars з продажу їх «Ліфів», і це допомогло привернути увагу і приділити мені на кілька хвилин більше часу, ніж іншим», – додав Тарас, який навчається в Японії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *