Майже кіборги. Nissan Leaf поєднали зі сканером мозку - ВІДЕО

18 04 2016

Коментарі:

0
 Квітень 18, 2016
 0
anime asuka NGE
Категорія: Новини

Японці винайшли пристрій, який транслює назовні емоції водія.

До п’ятої річниці Nissan Leaf компанія випустила ролик, на якому показано емоції водіїв. Спеціально обладнаний електромобіль проектує враження і думки людей на асфальт. Компанія повідомляє, що відібрала для проекту тільки молодих людей з невеликим досвідом водіння, і вони сиділи за кермом електромобіля вперше.

Ролик називається “THE ELECTRIC CARtoon! В автошколі в нічний час”. Зовнішній вигляд Nissan Leaf був трохи змінений і оздоблений у стилістиці аніме. Для зчитування фахівці підібрали 33 основні людські емоції, і проектували їх в анімованій словесній формі в режимі реального часу, допоки машина рухалася нічним треком.

Спеціальна гарнітура зчитувала і аналізувала мозкові хвилі більше 30 чоловіків і жінок по черзі за кермом. Так звані альфа-хвилі означали, що водії розслабитися і зосереджені. В той час як бета-хвилі свідчили, коли водії були напружені або схвильовані.

За спостереженнями Nissan, близько половини водіїв випускали бета-хвилі, вмикаючи електромобілі, але при проходженні поворотів 90% людей емітували альфа-хвилі. Отже під час проходження тесту водії найчастіше відчували комфорт та захват.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *