Плани від Nissan: електрокар з запасом ходу 480 км

19 04 2017

Коментарі:

0
 Квітень 19, 2017
 0

Плани Nissan у цьому році випустити електрокар Leaf нового покоління підтвердив Хірото Саікава (Hiroto Saikawa), який нещодавно очолив японську автомобільну компанію. Дебют оновленого електромобіля відбудеться в Японії вже до кінця 2017 року (у вересні, якщо вірити більш раннім заявам компанії), а поставки почнуться трохи згодом. Про це менеджер повідомив в інтерв’ю журналу Automotive News.

Флагманський електрокар Nissan матиме посилену батарею, та, відповідно, збільшений запас ходу – але цифри Саікава не називав. Раніше менеджмент компанії заявляв, що Nissan Leaf 2018 зможе проїхати на одному заряді батареї до 340 миль (550 км), але, очевидно, ці дані були трохи перебільшені. Очікується, що запас ходу становить не менш як 200 миль (320 км).

У березні 2017 року новий Nissan Leaf сфотографували під час тестування на дорогах

Саікава додав, що за 2 роки компанія випустить електромобіль з потужнішим акумулятором, який дозволить споживачам навіть у США (де відстані відносно великі) не турбуватися про дальність пробігу – правда, не уточнивши при цьому модель автівки. До 2020 року електричний Nissan буде здатний подолатиі 300 миль (більш як 480 км) на одному заряді батареї.

«Це корисний запас ходу, 300 миль. Я вірю, що технології приведуть нас до цього», – сказав Саікава. Така модернізація, на його думку, надасть можливість японському електромобілю конкурувати з традиційними автівками у США.

Сегмент EV, на думку топ-менеджера, заходить у нову фазу: «Як тільки автовиробники подолають свої тривоги щодо дальності пробігу – з появою кращих батарей, вони більше не конкуруватимуть у технологіях. Натомість, вони звернуться до емоцій і вартості бренду».

«Далі настане конкуренція у тому, наскільки агресивно ви можете розгорнути асортимент моделей.  Ми б хотіли зайняти агресивну позицію, стати лідерами», – продовжив менеджер.

Nissan Leaf IDS Concept на автошоу в Детроіті

Ціни далі падатимуть, оскільки число електромобілів зростатиме. Кількість моделей швидко збільшиться у період між 2020 та 2025 роками.

“Реальна еволюція настане тоді, коли у нас буде серйозний план для заміщення існуючих трансмісій, скажімо, в наших основних моделях: Rogue, Qashqai, X-Trail. Більшість з них стануть електричними. Ось час, про який я говорю. Можливо, 2025 рік”, – вважає Саікава.

Ніссан поступово модернізував батарею для Leaf, який є найпопулярнішим в світі електромобілем – зараз його запас ходу сягає 172 км.  Альянс Renault-Nissan лишається виробником електромобілів №1. Але компанія не досягла амбітних цілей, які озвучив у 2012 р. попередній голова Nissan Карлос Гош (він прогнозував, що альянс продасть 1,5 млн електричних авто до 2016 р). За даними на початок січня, Renault-Nissan продав близько 350 тис електромобілів глобально, з них на долю японської компанії приходиться трохи більше 275 тис EV.

Окрім хечбека Leaf, Nissan також випускає невеличкий електричний фургон e-NV200.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *