Nissan розглядає можливість випуску електрокара B-сегменту або кросовера

25 10 2016

Коментарі:

0
 Жовтень 25, 2016
 0

У вересні французько-японський автоальянс Renault-Nissan відзначив продаж в цілому 350 тисяч електромобілів, з яких 250 тисяч екземплярів складають Nissan Leaf. Через 6 років з моменту релізу  Nissan Leaf у компанії заговорили про наступну електричну модель.

Зокрема, директор напрямку електричного транспорту Гарет Дансмор у коментарі британському журналу Auto Express зауважив, що одна з категорій людей, які зацікавлені у покупці електрокару – це сім’ї, що прагнуть доступності та практичності: «Leaf надає гарні можливості для цих споживачів, так буде й надалі. Для нас буде цілком логічно подивитися у бік кросоверів або [електрокарів] B-класу для наступного авто». Дансмор додав, що компанія, яка вже інвестувала $5.4 млрд в електромобілі типу Leaf, має  бути впевненою, що задовільняє  якомога більше категорій споживачів.

2013_Red_Nissan_Leaf_SL

Ці дані опосередковано підкріпив і Роел де Врі, корпоративний віце-президент Nissan: «Ми дивимося у напрями, де ми можемо додати більше електрокарів. Наступний крок буде в іншому об’ємному секторі, і це напевно не спортивні автомобілі», – сказав де Врі у коментарі журналістам.

Renault ZOE, найпопулярніший електрокар B-класу в Європі, є п’ятидверним хечбеком. Auto Express припускає, що субкомпактний електромобіль Nissan може стати «сестринською машиною» ZOE – і навіть буде створений на його технології батареї та платформі. Новинка від Nissan може вироблятися на тих самих виробничих потужностях, що і ZOE у Франції, пише видання.

Однак субкомпактний електрокар навряд чи буде продаватися на великому американському ринку – у всякому разі, на першому етапі. На думку оглядачів Green Car Reports, ринок США краще відреагує на електричні кросовери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *