Nissan оприлюднив план розвитку на 7 років

22 04 2018

Коментарі:

0
 Квітень 22, 2018
 0
Категорія: Новини

У найближчі роки японська компанія Nissan планує істотно збільшити відсоток власних електрифікованих моделей, повідомив виконавчий директор автовиробника Даніель Шіллачі.

До 2022 року Nissan почне виробляти 3 нових електромобілі та 5 моделей із системою e-POWER. Поки що йдеться про продажі новинок лише в Японії. Там за найближчі 4 роки ці машини мають становити 40% від всіх продажів марки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали електричний кросовер Buick

Система e-POWER, як ми писали раніше, дозволяє за допомогою малооб’ємного бензинового двигуна заряджати акумулятор електромобіля.

До 2025 року із всіх моделей компанії половина буде електромобілів.

Припускаємо, що у перші два роки виробник зосередиться на випуску електричних машин на базі нового Nissan Leaf з використанням деяких вузлів від серійних бензинових моделей. Ймовірно будуть легковики у різних кузовах, з різним об’ємом батареї. Концепти подібних моделей японці вже не раз показували на міжнародних виставках.

Крім цього, у планах Nissan розширити втілення стратегії Intelligent Mobility, яка дозволятиме надавати різноманітні послуги клієнтам і вести електронний облік всіх маніпуляцій і ремонтних робіт у сервісах виробника.

Нагадаємо, минулого місяця в Україні почали продавати новий Nissan Leaf.

Як повідомляв наш сайт раніше, Nissan Leaf є найпопулярнішим електромобілем в Україні. Станьте одним з власників Nissan Leaf за посиланням: https://electrocars.ua/sale-electric-cars/nissan-leaf/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *