Норвезькі дилери зупиняють продажі Opel Ampera-E: забагато замовлень

24 10 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 24, 2017
 0

Opel попросив своїх норвезьких дилерів припинити прийом замовлень на новий автомобіль Ampera-E, оскільки не зможе повною мірою задовільнити попит.

Модель Chevrolet Bolt, яка продається в Європі під брендом Opel Ampera-E, користується надзвичайною популярністю як в Америці, так і в ЄС. 4000 людей стали в чергу на електрокар лише в Норвегії до початку поставок, загальна кількість замовлень у цій країні – близько 5000. Пройшло майже півроку, але поставки в Норвегію ледве сягнули тисячі одиниць.

Через великий попит у Норвегії, Німеччина, наприклад, отримала лише декілька автівок Ampera-E.

Ті, хто замовляє зараз, розраховують отримати свій електрокар у 2019 році. Та наразі Opel не може назвати цифри – ані скільки Ampera-E буде вироблено у майбутньому, ані дати доставки замовлень у 2019-му.

GM просто не виробив для Європи достатньо електромобілів 2017 року – в той час як США вже отримали до 15 000 «Болтів». Влітку складальна фабрика закривалась на канікули. Запасів на складах було достатньо, але більша частина автівок перебувала в Каліфорнії, в той час як інші штати та країни ЄС лишалися практично ні з чим.  

GM не надає пояснень, чому не виробив більше електромобілів – лише обіцяє “продовжувати обслуговувати попит максимально ефективно”. При цьому компанія не скасувала своїх планів з вироблення нової повністю електричної моделі за 18 місяців, і ще 20-ти моделей електрокарів протягом 5 років.

Цьогоріч General Motors продав компанію Opel групі PSA, але, як частина угоди, GM мусить продовжувати постачати «Опелю» свої електромобілі Bolt (Ampera-E).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *