Зарядка від Electrocars тепер в історичному центрі Одеси - біля Великої Арнаутської

27 11 2015

Коментарі:

1
 Листопад 27, 2015
 1
Категорія: Новини

В історичному центрі Одеси – на вул. Пушкінській, 56, біля перехрестя з Великою Арнаутською – тепер світиться синіми індикаторами зарядка для електромобілів від компанії Electrocars. Її встановлено на замовлення компанії Land Decor біля її офісу.

Це зарядка власного виробництва (16 А), від неї можна заряджати як електромобілі, так і електроскутери, електровелосипеди і навіть просто телефони.

“Заряджає Все – від айфона до Тесли”, – сказав на презентації керуючий партнер Electrocars Олександр Кравцов.

12305444_1060668047287382_620894915_n

12312204_1633452540240315_160278694_n

Один із двох портів зарядки вдень часто буде зайнятий червоним Nissan Leaf президента компанії Land Decor Наталії Бевзюк. Але другий порт завжди буде до послуг власників електрокарів. Land Decor спеціалізується на екології робочого і житлового простору – проектуванні вертикального озеленення, і тому Наталя давно переконана, що майбутнє – за екологічним транспортом.

“Я мешкаю у багатоквартирному будинку. Якщо встановлю зарядний пристрій в паркінгу – його побачать тільки жителі мого будинку. Встановивши ж зарядну станцію в історичному та діловому центрі міста – зможу донести ідею екологічного транспорту для більшої кількості одеситів. Після того, як я купила електромобіль, серед знайомих вже утворилася черга на тест-драйв, а багато хто всерйоз думають про купівлі електромобіля “, – розповідає Наталя.

Нагадаємо, що зарядка компанії ElectroCars уже встановлена у Межигір’ї, недалеко від входу до колишньої резиденції та від дому Арсенія Яценюка.

“Що більше зарядних станцій буде з’являтися, то швидше прийде розуміння доступності ключових переваг електротранспорту: економія на паливі, мінімум витрат на обслуговування та поточний ремонт авто, а також – екологічність”, – нагадує Олександр Кравцов.

Ви теж можете замовити зарядну станцію на нашому сайті.

 

One response on “Зарядка від Electrocars тепер в історичному центрі Одеси – біля Великої Арнаутської

  1. […] этом сообщает компания-производитель станции […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *