Оновлений e-Golf з дальністю пробігу 200 км поступить у продаж в наступному році

18 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 18, 2016
 0

Німецький Volkswagen представив покращену версію свого електромобіля на автошоу в Лос-Анджелесі. Хечбек e-Golf в наступній версії зможе проїхати без підзарядки 200 км та матиме максимальну швидкість 150 км/год.

Зрозуміло, що дальність пробігу вдалося збільшити майже на половину за рахунок більш ємного акумулятора. Втім, 200 км – все ще майже удвічі менше, ніж може проїхати Chevrolet Bolt (383 км), і, тим більш, дуже далеко від показника Tesla Model 3 (близько 480 км).

AP/Jens Meyer1

AP/Jens Meyer1

Автівка також має посилений двигун – 134 кінських сили проти 115 к.с. у першій модифікації. Вона розганяється до 96.5 км/год за 9 секунд – на секунду швидше, ніж стартова модель.

Як повідомляє Business Insider, в стандартну комплектацію входить пакет допомоги водієві, якого не було раніше. Він містить адаптивний круїз-контроль, автономне аварійне гальмування, попередження про лобове зіткнення, підтримку смуги, допомогу при паркуванні та моніторинг сліпих плям. Окрім цього, новий e-Golf має опцію управління жестами для інформаційно-розважальної системи: рухом пальців або змахом руки можна змінити гучність радіо та здійснити інші подібні функції.

AP/Jens Meyer1

AP/Jens Meyer

Серійний випуск оновленого електромобіля почнеться у 2017. Автовиробник ще не оголосив ціну, але її можна передбачити: e-Golf випуску 2016 р. коштує 29 тис доларів, а більш далекобійний конкурент Chevy Bolt – 37 тис доларів. Отже, цілком вірогідно, що вартість e-Golf 2017 встановиться десь посередині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *