Opel починає продажі гібридного кросовера

21 05 2019

Коментарі:

0
 Травень 21, 2019
 0
Категорія: Новини

Цього тижня автовиробник Opel представив гібридну версію кросовера Grandland X. Він, на відміну від стандартних версій, має повний привід.

Дизайн машини майже не змінився. А ось потужність завдяки додатковій електричній силовій установці зросла. Загальна потужність зросла до 300 к.с. При цьому комбінований витрата палива становить  2,2 л на 100 км шляху.

Система електроприводу з двома електромоторами 80 кВт або 109 к.с. кожен, завдяки чому реалізований повний привід, а також акумулятор типу Літій-іон ємністю 13,2 кВтг.

Машина має чотири режими поїздок – електромобіль, гібрид, повний привід AWD, спорт-режим.

Grandland X Hybrid4 може проїхати до 50 кілометрів на повністю електричному режимі, відповідно до   даних вимірювального циклу WLTP. За іншими даними вимірювального циклу NEDC –  60 км .  З домашньої зарядною станцією типу Wallbox, яку запропонують разом з машиною, Grandland X Hybrid4 заряджатиметься менше 2 годин.

ДВЗ здебільшого запускатиметься в роботу під час руху на середніх і високих швидкостях,  на низькій швидкості і в режимі коротких поїздок буде максимально використовуватися електропривод.

Підвищенню ефективності Grandland X Hybrid4 сприяє система рекуперативного гальмування, яка  дозволяє частково відновлювати заряд акумулятора від енергії, одержуваної при гальмуваннях або уповільненнях.  В результаті для гібрида Grandland X Hybrid4 запас ходу на електротязі може збільшитися в середньому на 10%.

Новинка буде відкрита для замовлення в Європі протягом найближчих тижнів, перші екземпляри новинки надійдуть до покупцям на початку 2020 року.

 

Нагадаємо, компанія ElectroCars привезла у виставковий центр “Акко Інтернешнл”  рідкісний в Україні спорткар Tesla Rоadster.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *