Персональний електротранспорт WalkCar з Японії

12 08 2015

Коментарі:

0
 Серпень 12, 2015
 0
Категорія: Новини

Японський стартап Cocoa Motors зібрав незвичний транспортний засіб. WalkCar – це щось середнє між скейтбордом та Сегвеєм. Металева панель розміром з iPad має чотири колеса, літій-іонну батарею та електродвигун. WalkCar здатний їхати по рівній та не дуже (у відеоролику він успішно пересувається вимощеним плиткою тротуаром) поверхні зі швидкістю до 10 км/год. Запас ходу становить 12 км, час повної зарядки від побутової мережі займає 3 години.

WalkCar пропонується у двох версіях: для приміщень (вага 2 кг) та для поїздок вулицями (більш міцний та пило-вологозахисний, вага 3 кг). Оперувати ним дуже просто: став на дошку – WalkCar поїхав, зістрибнув – WalkCar зупинився. Для поворотів треба володіти базовими навичками їзди на скейті.

Проект перебуває зараз на стадії збору коштів. Цієї осені його можна замовити на Kickstarter за 100 тисяч ієн (близько $800), перші відвантаження електро-скейта покупцям заплановані на весну наступного року.

Попри на перший погляд несерйозність концепції такого транспортного засобу, WalkCar може бути корисним для людей, яким складно проходити пішки значні відстані. Крім того, на ньому можна з комфортом долати підйоми і навіть перевозити вантажі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *