Plug-in гібрид Koenigsegg Regera – найпотужніший спорткар у світі

3 03 2015

Коментарі:

0
 Березень 3, 2015
 0
Категорія: Новини

Напередодні Женевського автосалону, який стартує 5 березня, шведська фірма Koenigsegg представила пресі свій новий автомобіль Regera. Заявлена потужність цього гіперкара – 1782 к.с., що робить його найбільш могутнім автомобілем для доріг загального користування, який коли-небудь існував.

Такого неймовірного результату інженери компанії досягли завдяки використанню гібридної силової установки: бензиновий V8 та три електродвигуни (по одному на задніх колеса та один на колінвалі). Оснащений двома турбінами, 5-літровий ДВЗ видає 1086 к.с. при 7800 об/хв. Йому допомагають три потужні електродвигуни із загальною віддачею у 697 «коней». Вони також роблять ключовий внесок у досягненні просто шаленого крутного моменту у 2100 Нм.

live-blog0-61

Більшість деталей авто виготовлені з надлегких композитних матеріалів, в тому числі колісні диски діаметром 19” спереду і 20” ззаду. Задній спойлер забезпечує 450 кг сили тиску на швидкості 250 км/год, що робить авто добре керованим. В гальмівній системі використані керамічні диски.

Тягову батарею Regera можна заряджати як під час руху, так і від мережі. Роз’єм для під’єднання кабелю розміщено в задній частині авто поряд із соплом вихлопної системи Akrapovic.

live-blog0-67

Повна технічна інформація про новинку наразі не оприлюднена. Інженери Koenigsegg заявляють про використання нової трансмісії Koenigsegg Direct Drive (KDD), яка на 50% зменшує втрати потужності порівняно з традиційними механічними чи автоматичними КПП. Всього буде виготовлено 80 екземплярів Regera.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *