Папа Римський пересів на Nissan Leaf

7 03 2017

Коментарі:

0
 Березень 7, 2017
 0

Папа Римський Франциск, який відомий своєю прихильністю до охорони навколишнього середовища, зробив наступний крок у цій справі: він став власником електромобіля Nissan Leaf.

Екологічне авто у безкоштовне користування на 1 рік – подарунок Франциску від німецького інвестора й математика Йохена Вермута (Jochen Wermuth), повідомляє видання Eco Watch. Сам Вермут хотів придбати для голови Ватикану представницький Tesla Model S, але Папа віддав перевагу більш скромному електрокару. “Папський” Leaf має батарею на 30 кВт⋅год і може проїхати до 170 км без підзарядки (так само як «Ліфи» в салоні Electrocars).

Nissan Leaf, Papst Franziskus, Jochen Wermuth

Разом чоловіки провели невеличкий тест-драйв автівки – проїхались Ватиканом. Вермут був за кермом, а Франциск сидів поруч на передньому сидінні. Вермут назвав Папу «останньою суперзіркою людства», та додав, що той є прикладом для інших голів держав, так само як для кожного мешканця Землі.

До речі, попередник Франциска Бенедикт XIV також користувався електромобілем – це була виготовлена на замовлення автівка від Renault.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *