Прямий конкурент Tesla Model S від Porsche

15 09 2015

Коментарі:

1
 Вересень 15, 2015
 1
Категорія: Новини

І знову новини від Porsche. На автошоу у Франкфурті німецький автоконцерн показав концепт електрокара Mission E – прямого конкурента Tesla Model S. Це великий чотиридверний седан з повним приводом, двома електродвигунами та заявленим запасом ходу у 530 км. Технічні характеристики авто відповідають сімейним традиціям марки: понад 600 к.с. потужності, розгін до «сотні» за 3,5 с.

«Ми завжди говорили, що коли зробимо електромобіль – це буде справжній спорткар, – говорить Вольфганг Хатц, голова підрозділу Porsche з досліджень та розвитку. – Також ми мусили зробити таке авто, яке би задовільняло запитам клієнтів марки Porsche. Ми досягли обох цілей, паралельно запропонувавши виняткову автономність та хорошу щоденну практичність».

Обидва електродвигуни концепт-кара, встановлені на передній і задній осях, виготовлені Porsche. У більшості дорожніх ситуацій авто є задньопривідним, передній привід вмикається лише на мокрій дорозі та під час агресивних прискорень. Згідно з комп’ютерною симуляцією, Mission E здатний проїхати коло Нюрбургрингу менше, ніж за 8 хвилин. Porsche очікує, що динаміка електрокара відповідатиме характеристикам моделі Cayman S.

Важлива особливість концепту – підтримка нового стандарту швидкої зарядки Porsche Turbo Charging system. Він оперує струмом напругою 800 вольт, дозволяючи «заправити» літій-іонну батарею на 400 км лише за 15 хвилин.

One response on “Прямий конкурент Tesla Model S від Porsche

  1. Володимир сказав:

    “Він оперує струмом потужністю 800 вольт”.
    Струм вимірюється в Амперах, Потужність у Ватах, а Напруга у Вольтах.
    Правильніше написати ” Він оперує напругою 800 вольт”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *