Анонс: У Національному парку Межигір’я з’явиться зарядна станція

16 10 2015

Коментарі:

0
 Жовтень 16, 2015
 0
Категорія: Новини

18 жовтня о 12.00 у колишній резиденції Віктора Януковича, а нині – Національному парку Межигір’я – компанія «ElectroCars» встановить першу зарядну станцію для електромобілів власного виробництва. Вона здатна одночасно заряджати два транспортних засоби від 3.3 кВт: електромобілі, електроскутери або електровелосипеди. Місце для встановлення зарядної станції обране не випадково – повз неї щодня пролягатиме маршрут Прем’єр міністра України Арсенія Яценюка. Організатори сподіваються, що найменше нагадування про ініціативи українців у напрямку покращення екологічної ситуації не буде зайвим.

Цього року «ElectroCars» працювали над прототипом зарядної станції, яка б відповідала сучасним технічним вимогам, а також мала конкурентну ціну. Виробники задоволені результатом, тому перша зарядна станція запрацює у Межигір’ї вже цієї неділі. У компанії планують якомога швидше розширити мережу власних фірмових зарядних станцій і в такий спосіб вплинути на збільшення сегменту  ринку електротранспорту в Україні.

Керуючий партнер компанії Олександр Кравцов і вся спільнота  «ElectroCars» з повагою ставляться до справи, яку ведуть волонтери у Межигір’ї, розвиваючи парк. У нинішньому статусі — це місце є прикладом того, як об’єднана спільною ідеєю громада ладна ефективно самоорганізовуватися . Ринок електроавтомобільного транспорту також розвивається завдяки зусиллям спільнот однодумців. Відомо, що зараз у Києві зареєстровано більше 200 електромобілів. Відтепер їх власники матимуть нагоду не лише відпочити у Межигір’ї, а й зарядити авто. «ElectroCars» упевнені, що така співпраця буде вигідною для усіх, а в першу чергу, для власників електроавтомобілів.

Олександр КРАВЦОВ:

Ми розділяємо цінності і світогляд межигірської команди ентузіастів, зокрема, бажання підтримати українських електромобілістів. Ми в «ElectroCars» знаємо, що чим більше зарядних станцій з’являтиметься, тим швидше прийде розуміння доступності ключових переваг електротранспорту: економії на паливі, мінімумі витрат на обслуговування і поточний ремонт авто та екологічності.

 Завантажити прес-реліз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *