Презентацію серійної Model 3 очікуємо весною 2017

21 11 2016

Коментарі:

0
 Листопад 21, 2016
 0

Ілон Маск обіцяє третю частину презентації Tesla Model 3 вже навесні наступного року. Про це винахідник сказав у відповідь на запитання одного з присутніх акціонерів під час голосування за угоду про злиття Tesla та SolarCity у четвер, 17 листопада.

«Сьогодні не час для цієї заяви, але… це, напевно, початок  весни або щось на зразок цього. Три-чотири місяці з цього моменту”, – цитує слова Маска видання Inverse.

Компанія вже заявляла раніше, що виробництво і поставки Model 3 почнуться у другій половині 2017 р., отже логічно представити світові серійну модель не далі як навесні. До цих пір ми бачили прототип бюджетної моделі Tesla.

Перша частина презентації довгоочікуваного електромобіля відбулася 31 березня 2016 р., коли ми побачили автівку та дізналися про її найважливіші характеристики. Нагадаємо, українці були в числі перших замовників Model 3.

Друга частина сталася, де-факто, у жовтні, коли компанія повідомила, що Model 3, як і всі моделі бренду, починаючи з дня анонсу, постачатиметься з оснащенням для автопілоту, який, за ствердженням Tesla, є безпечнішим ніж людина за кермом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *