Рафаель де Местре: в Україні електромобілісту легше, ніж в Іспанії

11 08 2016

Коментарі:

0
 Серпень 11, 2016
 0

Категорія: Новини

Рафаель де Местре 57-й день у дорозі. Він їхав та своїй Tesla дорогами Європи, Північної Америки, Азії. Іспанська команда натхненника ралі «За 80 днів довкола світу на електромобілі» наразі лідирує, і тому не поспішає прямо до Барселони, звідки почалася мандрівка, а влаштовує зустрічі з багатьма місцевими електромобілістами.

11 серпня така зустріч пройшла і в Києві. Рафаель же Местре поспілкувався з членами нашої спільноти і запросив сформувати українську команду на наступну довколасвітню подорож. А також дав нам бліц-інтерв’ю.

– Коли ви починали вашу поїздку, ви боялися, що можете не встигнути за 80 днів? Чи точно знали, що встигнете?

– Страх – це слово, якого немає в моєму словнику. Воно зовсім не потрібне, і тільки заважає вам спробувати “неможливі” речі, які рухають світ уперед.

– Яке у вас враження про українські електромобільні реалії?

– Що стосується електромобілів, Україна краще розвинена, ніж Іспанія. Тут можна перетнути цілу країну, і завжди буде, де підзарядитися. Місця, де розташовані зарядки, підібрані ідеально. Це або готелі, або АЗС на трасах.

– Найважчу частину шляху ви мабуть уже проїхали. Де було найскладніше для електромобіліста?

– Для нас жодна частина не була дуже важкою.

– Ви кілька разів писали, що в Україні остерігаєтеся військових дій. Невже у західних країнах дійсно всі вважають, що в нас тут війна у кожному місті?

– Західні люди просто бояться потрапити до військової зони. Люди не можуть собі уявити, що вони не можуть вільно пересуватися всією країною у будь-який час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *