Реальнi конкуренти: Nissan Leaf 2018 VS Tesla Model 3

18 07 2017

Коментарі:

0
 Липень 18, 2017
 0

Випуск Tesla Model 3 – це перший захід компанії Ілона Маска у середньоціновий сегмент ринку. І ця подія поставить «Теслу» в умови конкуренції, якої вона не знала раніше, відзначає видання InsideEV`s.

Річ у тому, що наразі не існує інших суто електричних родстерів, великих седанів або SUV. Випускаючи 3 попередні моделі, Tesla просто не мала конкурентів. Але тепер ситуація змінилася.


Після місяців очікування, Nissan підтвердив випуск нового і покращеного «Ліфа» – презентація відбудеться 6 вересня у Токіо. Компанія ще не оголошувала подробиць, але медіа-спільнота очікує стильнiшого авто, створеного на базі IDS Concept, який Nissan презентував у 2015 році. Також очікується, що запас ходу Nissan Leaf 2018 будет бiльше 300 км.

Tesla Model 3 вже має потужного конкурента у США – це Chevrolet Bolt, який з’явився у продажу наприкінці 2016 року. У обох автівок схожі запас ходу і ціна. Bolt вже заробляє позитивні відгуки від власників. Поки Ілон Маск істотно наростить постачання своєї нової моделі, другий конкурент у вигляді наступного покоління Leaf вступить у боротьбу.

Щоб грати в одній лізі з Tesla, Nissan мусить додати своїм авто можливості автономного керування, і це також є у планах японського виробника. Новий Leaf  матиме набір функцій під назвою ProPILOT Assist. Він здатний утримувати автівку на обраній смузі і автоматично підторможувати, щоб зберігати певну відстань до машин попереду. Нинішня версія ProPILOT, по суті, є адаптивним круїз-контролем накшалт того, що має Hyundai Ioniq Electric, який ми нещодавно протестували на Одеській трасі. Звісно, ProPILOT поступається просунутому автопілоту Tesla. Але Nissan планує до 2020 року доробити систему і обіцяє автономне керування 4-го рівня, яке дозволить електрокару їхати самостійно без втручання людини.

Nissan Leaf 2018 під час випробувань (шпіонський знімок)

Саме Nissan Leaf, що вже 7 рокiв присутнiй на ринку, має звання найпопулярнiшого електромобiля і продажі майже 300 тис. одиниць за минулий рік, буде тим, хто захищатиме свої позицii від новоствореного конкурента Model 3, а не навпаки. Як до цього ставиться Nissan? Достатньо сказати, що на останній зустрічі акціонерів виконавчий директор японської компанії Карлос Гон похвалив Маска та його витвір:

«Я маю зняти капелюха перед Ілоном Маском, який є великим продавцем. Він дуже хороша людина, яка прекрасно продає бачення своєї компанії. Добре для нього. Ми зовсім не заздримо – навпаки, я вважаю, що чим більше просувається Tesla, чим більше Tesla розвивається, тим більше вона допомагає нам. Ніхто не заперечуватиме, що ми є найбільшим гравцем в галузі. Тому (розвиток Tesla) допомагає нам продавати цю технологію (мається на увазі електромобіль – ред.) і робити її ще більш бажаною».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *